pk malewsl maleath malecisco maleecdl maleetweening malewlab maleskzkl male

Wyróżnienie Krajowe i Europejskie dla Naszej Szkoły w projekcie eTwinning "Our Creativity"

W zeszłym roku szkolnym na przełomie kwietnia i maja uczniowie klas pierwszych zaangażowali się w międzynarodowy projekt eTwinning, noszący nazwę „Our Creativity”. W projekcie wzięło udział 10 partnerów z 9 państw europejskich w tym dwie szkoły z Polski. Uczniowie sukcesywnie tworzyli własną społeczność internetową, poznawali zagranicznych partnerów, wymieniali się informacjami i doświadczeniami a ich celem było określenie czym jest kreatywność, co dla nich znaczy oraz jak można ją rozwijać i wykorzystywać w codziennym życiu.
b_160_115_16777215_00_images_stories_news_pz3_european_quality_label.jpg  b_160_131_16777215_00_images_stories_news_pz3_etwinning_label.jpg  b_170_122_16777215_00_images_stories_news_pz3_etwinning_label_lk.jpg 
b_273_375_16777215_00_images_stories_news_pz3_etwinning_list_gratulac.jpgProjekt już na początku swojego istnienia zyskał sobie przychylność, otrzymując odznakę eTwinning w krajach partnerskich, we Włoszech i Grecji. Dalsze działania uczniów, skierowane na rozwój platformy http://ourcreativity.ning.com oraz wyprodukowanie krótkich filmów video, tylko potwierdziły jakość naszego projektu. W rezultacie nasza szkoła została wyróżniona Krajową Odznaka Jakości eTwinning a nauczyciele prowadzący projekt (mgr Lucyna Konior oraz mgr Sabina Polak-Tokarz) otrzymali listy gratulacyjne. Oczywiście praca uczniów również została doceniona, a za swój wkład w tworzenie projektu otrzymali oni liczne gadżety.
Nasz projekt okazał się dużym sukcesem i otrzymał również krajowe wyróżnienia u naszych partnerów z Finlandii, Włoch i Litwy. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele mogą czuć się dumni z tych osiągnięć, zwłaszcza że na początku października otrzymaliśmy kolejną miłą wiadomość, a mianowicie zostaliśmy nagrodzeni Europejską Odznaką Jakości eTwinning. Jest to wyróżnienie przyznawane zaledwie raz do roku a jego uzyskanie jednoznacznie potwierdza jakość projektu na skalę europejską. W
szyscy cieszymy się z dotychczasowych sukcesów i życzymy sobie, aby było ich coraz więcej. Dlatego też z ochotą zabieramy się za nowe projekty oraz walczymy o najwyższe możliwe uznanie dla projektu „Our Creativity”.
b_490_202_16777215_00_images_stories_news_pz3_etwinning_ekipa.jpg 

FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES

plan lekcji    zastepstwa

 
HPV 300x250px

ue baner2

promocja-zdrowia-2012

Konkursy
konkurs wiedzy technicznej 2
freedom day
 
 
 
 

 

eukrag facebook   logo 1procent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2017 PZ3 STiO w Oświęcimiu