Ranking - Srebrne Technikum
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...

pk malewsl maleath malecisco maleecdl maleetweening malewlab maleskzkl male

UWAGA! Plan lekcji obowiązujący od 23.10.2017

Od dnia 23.10.2017 obowiązywać będzie plan lekcji znajdujący się pod poniższym linkiem.

Zobacz plan lekcji »

 

WOJEWÓDZKA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

p10006254 września nasza szkoła stała się gospodarzem Wojewódzkiej Inauguracji Roku Szkolnego 2017/2018.
W uroczystości wzięli udział parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, oświatowych i powiatowych, służb mundurowych, związków zawodowych, lokalnych pracodawców, szkół powiatowych, nauczyciele i uczniowie. Gośćmi inauguracji byli I Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron oraz Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty.

Prowadząca uroczystość dyrektor Grażyna Gawłowska podkreśliła znaczenie Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w przygotowaniu młodzieży do zmieniających się wymagań rynku pracy.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny, który został gorąco przyjęty przez młodzież i gości. Przyświecały mu słowa ,,Nauka to podróż, która trwa przez całe życie".

Uroczystość prowadzili - Karolina Banasik i Dominik Płonka, a swoje zdolności artystyczne zaprezentowali - Izabela Trybuś, Sandra Watoła i Patrycja Kuchnik, Łukasz Rudzielewicz Konrad Syc, Agnieszka Okulanis, Małgorzata Kulka, Marcel Pytlewski, Łucja Piegzik, Anita Cudak oraz Magdalena Klima. Obsługą techniczną zajęli się Marcin Folga i Michał Wiśniewski.

Wszystkim artystom dziękujemy!

Więcej zdjeć w GALERII.

FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES

plan lekcji    zastepstwa

 
HPV 300x250px

ue baner2

promocja-zdrowia-2012

Konkursy
konkurs wiedzy technicznej 2
freedom day
 
 
 
 

 

eukrag facebook   logo 1procent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2017 PZ3 STiO w Oświęcimiu