pk malewsl maleath malecisco maleecdl maleetweening malewlab maleskzkl male

Akademia Ekonomii Społecznej

bis logoPrzedstawiciele Samorządu Uczniowskiego uczestniczą w projekcie pt. „ABC Ekonomii Społecznej”. Jest on realizowany w ramach projektu „Sieć MOWES– Małopolskie Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej na rzecz wzmocnienia potencjału i rozwoju ES w regionie”.

Udział w programie:

• pomoże zdiagnozować potencjał środowiska,
  • pozwoli wybrać najlepsze formy i kierunki działań, które polepszą jakość życia lokalnej społeczności,
  • ułatwi mobilizowanie ludzi do współdziałania,
  • pomoże nawiązać współpracę pomiędzy instytucjami publicznymi i prywatnymi, które będą wspierać działania mieszkańców.

W ramach Akademii przewiduje się 5 dni szkoleniowych o tematyce: diagnoza społeczności lokalnej, współpraca w środowisku lokalnym, przedsiębiorczość społeczna oraz indywidualne doradztwo. Uczestnicy mają zapewnione indywidualne wsparcie specjalistów przy rozpoznaniu potrzeb i zasobów środowiska, budowaniu lokalnych sieci współpracy, zaplanowaniu działań w środowisku itp.

Opiekunami grupy projektowej są Halina Kalata i Artur Dęsoł.

nss ue logo

FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES

plan lekcji    zastepstwa

HPV 300x250px

ue baner2

promocja-zdrowia-2012

konkurs wiedzy technicznej 2
freedom day

eukrag facebook   logo 1procent

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.